Noti – wyjątkowe meble produkowane ręcznie w Polsce

Jeśli szukasz wyjątkowych mebli Poznań, powinieneś odwiedzić tę stronę.

Urządzając pomieszczenie, czy to po odświeżeniu mieszkania czy w nowym domu, staramy się zorganizować jego powierzchnię funkcjonalnie oraz nowocześnie. Zarazem pragniemy, aby pomieszczenia manifestowały naszą indywidualność, a to często nie jest możliwe, kiedy urządzamy się wykorzystując meble produkowane w dużych ilościach przez popularnych producentów. Tymczasem świat sprzętów domowych jest o wiele szerszy aniżeli się wydaje. Polacy również mogą się pochwalić eleganckimi, designerskimi kolekcjami mebli, tworzonymi między innymi przez poznańską markę Noti.

Designerskie meble Noti – wytrzymałe i eleganckie

Noti to wytwórca mebli, który działa na krajowym rynku już od 2005 r. i od początku koncentruje się na tym, aby projektowane przez niego meble były proste, komfortowe, a równocześnie stylowe i, co najważniejsze, aby wyróżniała je solidność. Marka współpracuje z poważanymi krajowymi projektantami, którzy tworzą swoje wzory z pasją, dokładając wszelkich starań, aby maksymalnie spełniały one pragnienia użytkownika. Reprezentatywną zaletą mebli marki Noti jest to, iż doskonale sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach firmowych oraz biurowych, jak i mieszkalnych. Designerskie meble Noti tworzone są manualnie z najlepszych surowców, przy czym proces ten prowadzony jest z dbałością o klimat, między innymi poprzez stosowanie technologii zmniejszających skalę zużycia energii.

Meble Noti – urządzając wnętrze użyj konfiguratora

Noti oferuje produkty, stanowiące ciekawą interpretację postrzegania klasycznych mebli, czego przykładem mogą być sofy z linii Bouli albo siedziska z linii Trefle czy x40. Na stronie producenta znajduje się konfigurator, w którym można sprawdzić wszystkie warianty mebli z interesującej użytkownika kolekcji i wyselekcjonować te współgrające z koncepcją danego pomieszczenia. Wyjątkowe meble tego producenta można zobaczyć w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI we Wrocławiu i w Poznaniu. Poza tym meble Noti dostępne są w partnerskich salonach meblowych rozsianych po całej Polsce, między innymi w Krakowie, w Bydgoszczy oraz w Gdańsku.

Pochodzenie fotografii – noti.pl

Dane:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]