nowoczesne artykuły wyposażenia wnętrz

Deco Skład – poznański sklep z wyposażeniem wnętrz

Najbardziej komfortowo czujemy się w domu, w którym otaczają nas akcesoria odzwierciedlające naszą osobowość. W takim pomieszczeniu możemy szybciej się zrelaksować po ciężkim dniu pracy. Dlatego tak istotne jest dbanie o odpowiednie zorganizowanie przestrzeni życiowej. Jeżeli zatem urządzasz właśnie mieszkanie albo dopiero myślisz o niewielkim remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji na stronie sklepu Deco Skład.

Sklep Deco Skład – akcesoria kuchenne i wyposażenie wnętrz

Deco Skład oferuje dekoracje, akcesoria oraz wyposażenie wnętrz utrzymane w popularnym od kilkunastu lat stylu skandynawskim. Podstawową cechą tego stylu jest nieskomplikowane wzornictwo, spora miara surowości, a także wykorzystanienaturalnych materiałów. Styl skandynawski to jednak obszerne pojęcie i w zasadzie każdy znajdzie w nim coś co przypadnie mu do gustu – używane są w nim zarówno motywy nawiązujące do folku, a zarazem prym wiodą tu też silne dążenia, by aranżować wnętrza w spójnej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego którego asortyment można sprawdzić przez internet albo odwiedzić sklep osobiście w Poznaniu, odnajdziesz obszerny wybór dodatków do jadalni, kuchni i łazienki, jak również ozdób i mebli do salonu, przedpokoju oraz sypialni dziecka. Tu zamówisz tekstylia do kuchni i pięknie prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia, którymi zachwycą się wszyscy domownicy i goście, a także sprzęt do gotowania, pieczenia i przechowywania. Jeśli pragniesz zachwycającej łazienki, spraw sobie przyrządy i zestawy łazienkowe uważnie wyselekcjonowane z oferty znanych producentów przez rzeczoznawców z Deco Składu . Jeżeli natomiast jesteś miłośnikiem czerni lub złota i jest to kolorystyka, w której pragniesz zaaranżować łazienkę, w Deco Składzie kupisz sporo dodatków w tych kolorach.

Blog Deco Składu – wskazówki odnośnie aranżacji wnętrz i nietuzinkowe pomysły na podarunki

Deco Skład redaguje blog, w którym regularnie przekazuje mnóstwo użytecznych wskazówek z obszaru wyposażenia wnętrz. Rady, które tam znajdziesz dotyczą nie tylko aranżacji mieszkania, zakupu wygodnych sprzętów czy doboru odpowiednich akcesoriów i dekoracji pasujących do konkretnego stylu. To również nieszablonowe propozycje upominków dla najbliższych z okazji różnych świąt, rocznic i wydarzeń. Warto sprawdzać ten blog systematycznie, żeby być stale na bieżąco ze współczesnymi tendencjami w aranżacji pomieszczeń.

Dane:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]