wywóz mebli Kraków, wywóz śmieci wielkogabarytowych Kraków

Wywóz śmieci wielkogabarytowych – o czym pamiętać?

Piwnice w domach wielu z nas są zbiorowiskiem najróżniejszych niepotrzebnych rzeczy. Niektórzy gromadzą je do czasu, kiedy lokum okazuje się zbyt małe, aby wszystkie z nich pomieścić. Tylko wtedy rozpoczynamy sprzątanie, dzięki któremu na strychu znów można się poruszać. W podobnych przypadkach szczególnie sporo problemów sprawia z pewnością usunięcie zgromadzonych na strychu rzeczy – na przykład nieużywanych elementów wyposażenia, zbędnych zabawek i innych szpargałów. Pamiętajmy wszak, że zgodnie z nowymi przepisami nie można składować ich w normalnych pojemnikach. Jak więc zutylizować śmieci wielkogabarytowe? Co zrobić, kiedy planujemy sprzątanie na strychu?

O czym nie zapominać utylizując śmieci wielkogabarytowe?

Opróżnianie piwnic należy dobrze zaplanować. Pierwszym krokiem musi okazać się wypożyczenie kontenera, w jakim umieścimy wszelkie wyrzucane rzeczy. To wyjście nadzwyczaj komfortowe z uwagi na to, że firma, która udostępni nam taki kontener w umówionym zawczasu terminie wywiezie go i dostarczy odpady do punktu utylizacji. Powierzając wywóz starych mebli odpowiedniej firmie nie musimy więc zajmować się też przewozem śmieci i ich utylizacją, co znacznie usprawnia sprzątanie.

Która ekipa para się wywozem odpadów wielkogabarytowych?

Utylizacja śmieci wielkogabarytowych w teorii jest łatwa – musimy jedynie zamówić pojemnik i poczekać na jego odbiór. Wybierając nierzetelną firmę musimy jednak być gotowi na duże problemy – między innymi nieterminowy odbiór odpadów. Z tego powodu zawczasu sprawdźmy, czy dana firma świadcząca wywóz odpadów wielkogabarytowych dysponuje odpowiednimi sprzętami oraz co myślą o niej poprzedni kontrahenci – na przykład wchodząc do sieci. W ten sposób unikniemy kłopotów, a porządki odbędą się tak, jak zaplanowaliśmy.

Dane:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]