Wynajęcie sali na 18 urodziny – czy warto?

Tutaj znajdziesz aktualną ofertę lokalu na 18.

Często w przypadku różnych rocznic, urodzin bądź imienin nie urządzamy żadnych przyjęć ze znajomymi oraz krewnymi, traktując ten dzień jak każdy inny. Lecz zdarzają się takie kluczowe życiowe chwile, których stosowne celebrowanie jest w zasadzie obligatoryjne, a pierwszym z nich jest bezspornie wejście w dorosłość, a więc “osiemnastka”.

Lokal na osiemnaste urodziny – urządź wielką imprezę

Wraz z ukończeniem osiemnastu lat wiele się zmienia w życiu nastolatka. Może on w świetle prawa głosować w wyborach, nabywać i pić napoje alkoholowe, może założyć biznes oraz pełnić funkcje w instytucjach państwowych i publicznych. Lecz kończąc 18 lat raczej nie myśli się o tak oficjalnych tematach – dla młodzieży najważniejsza jest możliwość zorganizowania pamiętnej imprezy ze znajomymi. Można znów zrobić “domówkę”, ale czy taka zabawa będzie się bardzo wyróżniać na tle innych? Naturalnie, że nie. Zatem lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Często kilku przyjaciół decyduje się wyprawić wspólne przyjęcie urodzinowe, co wymaga znalezienia dość pojemnego lokalu, lecz w tym samym czasie umożliwia obniżyć jednostkowe wydatki. Szukając miejsca na zabawę urodzinową skup się na lokalach oferujących sporą przestrzeń taneczną (trudno wszak jest wyobrazić sobie imprezę bez tańca), jak również na salach, które kooperują z profesjonalną firmą cateringową, która przygotuje wyśmienite menu imprezowe. Chcesz się bawić w plenerze? Wynajmij salę urodzinową z opcją skorzystania z ogrodu – latem można rozłożyć w nim przestronny namiot i zorganizować zabawę z grillem.

O czym jeszcze należy pamiętać, kiedy organizujesz 18 urodziny?

Każdy ma świadomość, iż impreza z okazji 18-tych urodzin to zabawa, na której młodzi ludzie piją alkohol. Radzimy z tego powodu koniecznie zadbać o to, żeby niepełnoletni, a wszak może ich być wiele pośród zaproszonych, nie miały dostępu do wysokoprocentowych drinków.

Właściwa dekoracja sali także jest ogromnie ważna, by uczestnicy całkowicie zanurzyli się w atmosferze imprezy. Polecamy więc zdecydować się na salę na urodziny, która zatroszczy się o przystrojenie przestrzeni według podanych wytycznych, jak również optymalnie rozlokuje stoły z napojami oraz przekąskami.

Gdy już wspominamy o posiłkach, na imprezie urodzinowej idealnie sprawdzi się menu kanapkowe, bazujące na małych przekąskach “jeden gryz”, które można spożywać bez potrzeby siadania przy stoliku. Doświadczona firma cateringowa dostroi menu zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do finansów oraz budżetu klienta.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]