Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Serwis okien PCV - dowiedz się więcej o tej usłudze.

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykonuje wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o ciepło w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na stan uszczelek oraz okien niekorzystnie działają również czynniki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy światło słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez długi czas. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o właściwą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalny zespół serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Regularnie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści zadbają zarówno o okna wykonane drewniane, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiadających za uchylanie i otwieranie skrzydła. Zawodowiec może również zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]