Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Zobacz parking lotnisko Balice na http://bit.ly/2RC0wGJ.

Najważniejsze atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zdobyły ogromną popularność, to komfort, sposobność trafienia nawet w najbardziej oddalone miejsca naszego globu i szybkość. Podróż, której częścią jest przelot samolotem, wiąże się jednakże z kilkoma niedogodnościami, z których najbardziej odczuwalną jest bez wątpienia konieczność dojechania na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu musi przecież przejechać wiele kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne zagadnienia łączące się z dotarciem do portu lotniczego swoim autem rozwiąże znalezienie monitorowanego parkingu w okolicy lotniskaobsługującego międzynarodowych i lokalnych przewoźników.

Utwardzony parking przy lotnisku w Balicach – podróżuj bez trosk, twoje auto jest w dobrych rękach

Podróżujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez problemu rozplanować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dotrzeć swoim autem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu położonego nieopodal samego lotniska. W tym czasie nie muszą rzecz jasna martwić się o swój pojazd, bowiem parking gwarantuje jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą stróże, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja rezerwacji online, dzięki czemu nie musimy martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na odstawienie auta. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest szczególnie istotne podczas opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia obsługi

Decydując się na ofertę parkingu strzeżonego przy porcie lotniczym możemy liczyć też na wiele udogodnień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez problemów. Najważniejszym z nich jest w rzeczy samej opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego cena wliczona jest w koszt opłaty za parkowanie. Oprócz tego klienci mogą liczyć na pomoc obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, takich jak ubytek powietrza w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]