Sprzątanie strychów i piwnic – nie musisz już robić tego sam!

Dowiedz się, kto ma w swojej ofercie sprzątanie strychów i piwnic Kraków.

W dużej części domów obecne są piwnica i strych. Najczęściej miejsca te pełnią rolę składzików na różne starocie. Zazwyczaj wszystko to, czego nie używamy, wrzucamy czy to na strych, czy do piwnicy. Co w sytuacji, gdy ta lekceważona powierzchnia nieruchomości okaże się być nam niezbędna? W takiej sytuacji można postawić na pomoc profesjonalnej firmy, która w proponowanej ofercie ma opróżnianie piwnic i strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co może usunąć firma?

Opróżnianie piwnic i strychów to usługi cieszące się coraz większą popularnością. Wybierają je osoby, które z przeróżnych powodów muszą posprzątać wielką powierzchnię ze znajdujących się na niej rzeczy. Fachowa firma jest w stanie wywieźć zarówno ze strychu, jak i z piwnicy dosłownie wszystko. W grę wchodzą nie tylko niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak stare słoiki, ale nawet meble czy niedziałający telewizor. Utylizacja starych mebli, którą mają w swojej ofercie firmy prowadzące działalność i w dużych i w małych miejscowościach, to rewelacyjny wybór, jeśli na strychu bądź w piwnicy schowaliśmy niepotrzebne kanapy, fotele, szafy, a nawet meblościanki. Samodzielne ich uprzątnięcie jest ogromnym wyzwaniem. Powinno się pamiętać, że nierzadko na terenie małych gmin, takich wielkogabarytowych przedmiotów można pozbyć się tylko 2-4 razy w roku, ponieważ zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie wykonują wywozu takich przedmiotów częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze proponują specjalistyczne firmy?

Profesjonalne firmy, które zajmują się sprzątaniem piwnic i strychów mogą nie tylko wynieść z tych miejsc zalegające w nich odpady i nieużywane przedmioty. W ofercie znaleźć można również podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego załadowaniu firma wywozi śmieci, dbając o ich zgodną z obowiązującymi przepisami utylizację. Wszystko przebiega naprawdę bez żadnych problemów. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę uczestniczyć w sprzątaniu! Pracownicy zatrudnieniu w firmie zadbają o to, aby w czasie prac wszystko przebiegło jak należy.

Dane:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]