Skuteczna promocja firmy w Mapach Google

Znajdź profesjonalistów, którzy sporządzą wirtualny spacer Google.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie jeden z głównych punktów promocji marki w internecie. Z jej pomocą będziemy widoczni dla internautów wyszukujących określonej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje doskonały sposób, by pośród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej lokalizacji zaznaczyć swoją obecność na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Czy warto w niego zainwestować? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Wizytówka firmy w Mapach Google – bądź widoczny w swojej lokalizacji

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od uzupełnienia swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaistnieniu na mapie w danej lokalizacji. Od teraz jesteśmy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy poszukują konkretnych marek, przedsiębiorstw czy ofert. Jednakże sama obecność w tym miejscu może nie wystarczyć, aby zdystansować konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, warto wykonać kilka kolejnych działań, które pozwolą nam sprawniej się reklamować. Z pewnością należy do nich uzupełnienie w wizytówce GMF wszystkich aktualnych danych, adresu www naszej strony internetowej, dodanie estetycznych fotografii i odpowiedniego opisu firmy. Istnieje także inna bardzo dobra metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, która wyróżni nas na tle wielu marek, ponieważ nadal mało podmiotów ją stosuje. To wirtualny spacer po naszej firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych zdjęć w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer 3D – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer w stylu Google Street View, ale prezentujący nasz lokal bądź biuro. Przy użyciu wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i obejrzeć pomieszczenia. Taki wirtualny spacer możemy też odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to każdemu klientowi szybkie i wygodne sprawdzenie wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Wciąż jednak niedużo przedsiębiorstw decyduje się na jej zastosowanie, pomimo tego, że wirtualny spacer 3D ma dużo zalet i jest skuteczną metodą na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość obejrzenia naszego sklepu, hotelu czy kliniki, częściej dadzą się przekonać do korzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na utworzenie wirtualnego spaceru będą procentowały przez kolejne lata bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]