Rekomendowany fotograf Google – profesjonalista z certyfikatem

Szukasz fachowej pomocy? Skontaktuj się z rekomendowanym fotografem Google Kraków.

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a wiele osób coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru, a następnie umieszczenie go na wizytówkach Google. Możliwość wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć dochody naszego biznesu. Żeby jednak spacer był najwyższej jakości, warto zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego przygotowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to specjalista, który jest zalecany przez Google do stworzenia wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania zdjęć, które będą dodane w wizytówce Google. Nie jest to fotograf pracujący dla Google czy związany z marką, ale taki, który spełnia kryteria jakościowe Google, a więc wyróżnia się profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby uzyskać certyfikat musi zamieścić przynajmniej pięćdziesiąt fotografii sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co uwierzytelnia jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy postawić na fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Osoba, która spełniła wymogi Google pod względem jakości zdjęć, na pewno zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View czy rewelacyjne panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudolny czy błędnie wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące przygotowania takich fotografii i samo zamówienie wypełni rzetelnie. Fotograf zalecany przez Google wspiera również firmy, które korzystają z jego usług i może to być początek długofalowej oraz owocnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też często dodatkowe usługi. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w procesie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube bądź Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i konfiguracji wizytówki w Google oraz pomóc ją zweryfikować – co jest sporym atutem.

Jak szukać fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w internecie, np. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu miasta otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może także legitymować się specjalnym logo, które zawiadamia, że dysponuje on stosownymi kwalifikacjami i jest zawodowcem w zakresie tworzenia wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]