Profesjonalna obsługa wesel – o usłudze cateringu na tę okoliczność

Skieruj się tu i dowiedz się, kto oferuje catering weselny w Krakowie.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zwykle istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzciny, komunie bądź śluby, od wielu już lat nie są już urządzane w domu wyłącznie dla bliskiego kręgu krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, na których bawi się nieraz ponad sto osób. Oczywiste jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości w pojedynkę ułożyć menu, a potem przygotować i podać potrawy uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie przewidziane jest na wiele godzin i toczy się w wynajętej sali. Stąd też można zauważyć wysokie zapotrzebowanie na catering weselny.

Catering weselny – wyborne dania, które zachwyci gości

Organizowanie przyjęcia weselnego to silny stres, wywołany dziesiątkami godzin straconych na wysyłanie zaproszeń, sporządzanie listy gości, dobór wystroju sali czy wybieranie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba zagwarantowania odpowiedniej ilości napojów i zakąsek podawanych w czasie przyjęcia, a co najważniejsze – przygotowanie gorącego obiadu, który zachwyci gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. Najważniejszy posiłek na zabawie weselnej musi mieć właściwą oprawę. Uczestnicy wszak liczą na to, iż stoliki będą wspaniale udekorowane i poprawnie nakryte, potrawy będą smaczne i atrakcyjnie skomponowane na talerzach, jak również że obsługa profesjonalnie będzie serwować biesiadnikom kolejne posiłki. Wysoki poziom organizacji mogą zagwarantować wyłącznie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych szefów kuchni, managerów i kelnerów, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno w domach weselnych, jak i tych organizowanych na świeżym powietrzu.

Catering na wesele – z podstawową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Wesela kierują się własnymi zasadami, tak w kwestii atrakcji dla uczestników, jak i oczekiwanego jadłospisu. Firmy cateringowe zwykle mają przygotowane uprzednio menu proponowanych dań głównych, przekąsek i trunków zgodnych z stylistyką wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy ewentualnie otrzymać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający może zatem samodzielnie skompilować menu z proponowanych potraw. Wypada jednakże zaznaczyć, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe pomysły i nierzadko na życzenie klienta decydują się na przygotowanie unikalnych zestawów dań.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]