Planujesz imprezę rodzinną? Rozważ zamówienie cateringu okolicznościowego

Pragniesz poznać więcej informacji o cateringu okolicznościowym? Zajrzyj na https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Zbliża się ważny dla ciebie dzień i pragniesz celebrować go wraz z krewnymi i przyjaciółmi. Na nieszczęście jest to spore grono osób, które należy nie tylko mieć gdzie pomieścić, ale także uraczyć je smacznymi napojami i posiłkami. Możesz próbować przyrządzać je na własną rękę, lecz przy większej liczbie zaproszonych ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Ponadto to twoja uroczystość i chcesz się nią cieszyć, a nie kryć się w kuchni lub służyć za kelnera. Z tego powodu przygotowanie posiłków na rodzinne eventy rekomendujemy powierzyć firmie oferującej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – przygotowanie menu zleć fachowcom!

Gdy przywołuje się cateringu gros osób myśli wpierw o imprezach firmowych lub cateringu weselnym. Jeszcze parę lat wstecz punktem honoru każdej pani domu było osobiste przyszykowanie ważnych imprez rodzinnych i wyłącznie przy faktycznie znacznej liczbie zaproszonych dopuszczała ona opcję zamówienia profesjonalnego wsparcia w tym zakresie. Działo się też tak dlatego, iż przez wiele lat firmy cateringowe nie zapewniały obsługi niewielkich rodzinnych spotkań, a w szeregu przypadków nawet tych dużych, jeżeli nie było to powiązane z wynajmem sali. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – zatem czy zdecydujemy się wydzierżawić lokal czy zechcemy zorganizować event w swoim ogrodzie albo domu, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce wspaniale prezentujące się menu.

Menu dostosowane do możliwości finansowych zamawiającego – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest usługą skrojoną na każde rodzinne święto. Doświadczeni szefowie kuchni bez problemu przyrządzają jadłospis współgrające ze specyfiką wydarzenia, nieważne czy potrzebujesz catering na imieniny, na chrzciny czy na komunię. Usługa cateringu okolicznościowego to też obsługa komersów, studniówek i półmetków. Poszukując firmy świadczącej tę usługę polecamy wybrać taką, która będzie w stanie dostosować menu do wizji i możliwości finansowych zamawiającego, a także kompleksowo obsłużyć wydarzenie, m.in. pomagając w przyozdobieniu i rozstawieniu stołów czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]