Parking przy lotnisku – wygodne parkowanie bez obaw o auto

Balice parking. Uzyskaj więcej informacji.

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, zrodzi się problem: gdzie go zaparkować w trakcie naszej podróży?

Zostaw auto pod dobrą opieką – parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, gdyż mnóstwo wylotów odbywa się w godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie obok wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można postawić samochód na dłuższy czas. Użytkowanie takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z walizkami. Pracownik parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed podróżą bagaż podręczny i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]