Parking długoterminowy w Balicach – gwarancja bezpieczeństwa auta

Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o Kraków lotnisko parking długoterminowy.

Wyjeżdżasz na wakacje poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Parking – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z większych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem pozostawionych aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to trafne rozwiązanie dla pasażerów ze znaczną ilością bagażu podróżnego, którzy pragną uniknąć taszczenia ciężkich walizek w autobusie miejskim lub pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego opłaca się z niego skorzystać?

Ogromną zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są rozsądne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking oferuje również bezpłatny dowóz pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się całodobowo! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna przez internet lub telefonicznie – błyskawicznie i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) lub przelewem bankowym. Innym pozytywem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość skorzystania z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Dane:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]