Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Potrzebujesz sporządzić zdjęcia 360 stopni? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj w to miejsce.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to bardzo popularna i stosunkowo nowa forma prezentowania pomieszczeń zakładów pracy czy lokali usługowych. Najczęściej widzimy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale także natrafiamy na nie na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej marki? Odpowiedzi prezentujemy poniżej.

Co wyróżnia sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które możemy oglądać pod różnymi kątami. Swobodne obracanie zdjęcia wywołuje wrażenie osobistego przebywania w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają odwiedzenie lokalu, budynku bądź nieruchomości poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu przygotowuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla odbiorców wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych zdjęć cyfrowych to sposobność kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie obrócenia go w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – reklamuj swoją firmę na Facebooku

Panoramy sferyczne na Facebooka to doskonały sposób na promowanie Twojego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają ogromne możliwości przedstawienia pomieszczeń hostelu, biura albo lokalu gastronomicznego. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej atrakcyjna i pozwala gruntownie poznać oglądane punktem. Publikacja Panoram sferycznych na Facebooku będzie korzystnie oddziaływać na postrzeganie naszego biznesu przez klienta oraz zwiększy jego zaufanie do świadczonych przez nas usług, co przełoży się na dużo większe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto udostępnić na Facebooku szczególnie kiedy prowadzimy działalność, która opiera się na najwyższej jakości wnętrzach (np. sale konferencyjne bądź hotel), ale również jeśli chcemy pokazać naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy czy też zachęcić potencjalnych pracowników, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej.

Do przygotowania panoram 360 stopni zatrudnij specjalistę!

Stworzenie sferycznego zdjęcia panoramicznego, choć w teorii można opracować na własną rękę, jednak do celów biznesowych rekomenduje się wybrać profesjonalnego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to najlepsze rozwiązanie? Powierzenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność stworzenia dobrych jakościowo fotografii, które ponadto będą bardziej interesujące dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też droga ani trudno dostępna. Fotografów polecanych przez Google do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się tylko Ci profesjonaliści, którzy sprostali konkretnym wymaganiom jakościowym Google oraz opublikowali wyznaczoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Dane:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]