Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Dalsze informacje o organizacji imprez firmowych - zajrzyj tu.

Przyjęcia firmowe to nie tylko spotkania integracyjne bądź plenerowe grille dla zatrudnionych i ich rodzin, intencją których zbudowanie głębszych więzi między pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, m.in. po to, żeby świętować otrzymane nagrody branżowe, a także przeróżne szkolenia, gale dla partnerów biznesowych czy konferencje. Takie wydarzenia muszą być stosownie przygotowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane później do działań promocyjnych.

Jak wybrać miejsce na urządzenie imprezy firmowej?

Jeżeli nie mamy na terenie firmy odpowiednich pomieszczeń, które nadają się do organizacji w nich eventu, warto sprawdzić oferty wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości eventu. Ważne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoją estetyką do rangi urządzanej uroczystości. Ekskluzywne spotkania dla akcjonariuszy spółki, w trakcie których celebrowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą zostać urządzone w byle jakiej sali. Wypada w takich przypadkach urządzić imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które zdecydowanie uwydatni doniosłość wydarzenia. Natomiast jeżeli na event sproszeni będą goście nie mieszkający w najbliższym sąsiedztwie sali powinno się zdecydować się na lokal, znajdujący się nieopodal bogatej bazy hoteli, do której bez problemu można dotrzeć w kilkadziesiąt minut.

Masz już lokal na imprezę? – pamiętaj o zamówieniu cateringu

W toku organizacji wydarzenia firmowego nie wolno przegapić tak ważnego elementu, jak dostarczenie zaproszonym gościom gorących oraz zimnych przekąsek i napojów. Preferowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku profesjonalnej firmie trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie we wskazany punkt pysznych potraw dla gości, ale dodatkowo doradzi jakie dania wybrać do menu i weźmie na siebie rozstawienie stolików. Podczas pokazowych gal wskazane jest również zapewnienie gościom najlepszej obsługi. Warto zatem korzystać z pomocy firm cateringowych mających w swoim teamie kelnerów, którzy podadzą potrawy do stołu w wytworny sposób oraz doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, ale i zniewalające wizualnie dania.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]