Oferta producenta zabudów przestrzennych – naczepy, pojazdy specjalne i serwis

Branża związana z transportem stale się rozwija, m.in. z powodu globalizacji, a także pojawiania się kolejnych rynków importu oraz eksportu. Z tego powodu potrzebuje również nowoczesnych rozwiązań, głównie tych związanych z modernizacją procesów transportu dóbr. Założona w Polsce spółka Gniotpol Trailers, producent przyczep i zabudów samochodowych, od 3 dekad odpowiada na potrzeby permanentnie zmieniającej się branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –BDF, solo oraz kubaturowe

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w wytwarzaniu zabudów samochodowych. Spółka produkuje zestawy kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe), solo (przykładowo z windą hydrauliczną przyspieszającą załadunek) oraz BDF (do transportu intermodalnego). To także producent przyczep i innych rozwiązań opracowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych kontrahentów, w tym armii oraz oddziałów specjalnych. W produkcji stosowane są wyłącznie materiały najwyższej klasy, dostarczane przez uznanych partnerów. Doświadczenie nabyte na przestrzeni trzech dekad pozwala firmie Gniotpol Trailers na opracowywanie innowacyjnych rozwiązań na najwyższym poziomie, czego dowodzi między innymi powodzenie strzeżonych patentem autorskich zestawów kubaturowych z linii 2504, powstałych do transportu wyjątkowo trudnych towarów.

Producent zabudów samochodowych – wszechstronny serwis

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy także wszechstronne usługi serwisowe, zarówno w trybie stacjonarnym (we własnym zakładzie w Malni lub w paru punktach ASO), ale też mobilnym. W przypadku usługi mobilnej konieczne reperacje przeprowadzane są na obszarze krajów UE w terminie określonym przez zamawiającego. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba też o zabezpieczenie nabywców, którzy decydują się na naprawy samodzielnie. Części zamienne do naczep firmy są stale dostępne, co zmniejsza okres wyczekiwania na ich dostarczenie do minimum, dzięki czemu zdecydowanie skraca to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Źródło zdjęcia: gniotpol-trailers.com.