Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Miejsce na wesele Kraków. Zdobądź więcej informacji.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym bliscy młodej pary oraz sproszeni goście będę mówić przez kilka miesięcy, a czasem nawet lat. Jeżeli narzeczeni zdecydują się na wyprawienie przyjęcia dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest wybór odpowiedniego lokalu na wesele, w którym goście spędzą ten wyjątkowy dzień w najlepszych warunkach.

Sala na wesele – liczy się jej pojemność i dystans od kościoła

Szukając sali na wesele narzeczeni powinna rozważyć kilka dość ważnych czynników. Na wstępie musi ustalić liczbę uczestników wesela, by być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Zaproszeni powinni mieć wyznaczone miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, by mieli gdzie tańczyć. Poza tym para młoda powinna sprawdzić w jakiej odległości od kościoła znajduje się dom weselny i czy droga do niego będzie bezproblemowa. Jeśli na przyjęcie weselne poproszona jest rodzina i znajomi mieszkający w innym mieście, należy szukać domu weselnego, w sąsiedztwie którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Ostatnim zagadnieniem jest samo zaplanowanie wesela, czyli zamówienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i udekorowanie sali. Te tematy mogą przekroczyć możliwości pary młodej, toteż warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą pomoc w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Dom weselny dla młodych par z okolic Krakowa

Narzeczeni z południa Polski, w szczególności z okolic Krakowa, mogą zaplanować wesele w niezmiernie malowniczym miejscu, jakim jest historyczny Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w Balicach. W jego salach wesela urządzane są od dziesięcioleci, a każde z nich charakteryzuje się niesamowitą oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić około 130 osób. Przyjęcie można urządzić także w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez mała nawet 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że umiejscowiony jest jedynie 12 kilometrów od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę hotelową. Dojazd gości z kościoła do sali weselnej nie będzie zatem trwać dłużej aniżeli 30-40 minut.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]