Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Porządna porcja wiedzy o sklepie WooCommerce. Zobacz koniecznie!

Posiadasz firmę i pragniesz poszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeśli nie masz żadnej strony internetowej i musisz zacząć od zera, sklep WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Czemu opłaca się stworzyć sklep WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem cieszą się strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno zrozumieć fakt, że ekspresowo opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo tak nazywa się owa wtyczka, posiada moc atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można bez trudności spersonalizować z wykorzystaniem płatnych bądź bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co powoduje, iż łatwiej jest pozyskać przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu klientów. Za sprawą instalacji stosownych wtyczek zwiększa się także funkcjonalność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić bramki płatności i umożliwić użytkownikom wniesienie opłaty za zakupy między innymi za pośrednictwem Przelewy24.pl bądź Transferuj.pl. WooCommerce umożliwia także analizę wyników sprzedaży (generowanie przeróżnego typu statystyk) oraz podpięcie z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – wyłącznie przetestowane wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zatroszczą się o instalację jedynie sprawdzonych, niezbędnych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu oraz właściwą semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce spece stworzą również blog, na którym łatwo można przekazywać klientom informacje o promocjach oraz nowych towarach albo zamieszczać recenzje i poradniki odnośnie oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]