Komu powierzyć utrzymanie strony na WordPressie?

Opieka nad stroną www - zobacz korzystną ofertę.

WordPress, opracowany w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, szybko stał się jednym z najpopularniejszych systemów zarządzania treścią. Ze względu na fakt, iż bez problemów można opanować podstawy posługiwania się nim, a zarazem jest dość szybki, korzysta się z niego obecnie do tworzenia wymyślnych stron firmowych oraz sklepów e-commerce. Jednak ten CMS może być powodem kłopotliwych sytuacji, zatem ważną i konieczną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Czemu trzeba powierzyć utrzymanie WordPressa profesjonaliście?

Utrzymywanie strony internetowej na aktualnej edycji WordPressa jest bezsprzecznie fundamentalnym warunkiem jej bezpieczeństwa. Raz za razem jednakże firmy po postawieniu strony lekceważą regularną instalację nowych edycji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co narażają witrynę na cyberataki lub infekcję przez wirusy. Poza tym, pomimo że WordPress jest stosunkowo łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niechcianymi kłopotami z właściwym działaniem sklepu czy strony. Wobec tego istotne jest, żeby czynność tę wykonała zawsze osoba obeznana z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału technicznego, należy zlecić aktualizację WordPressa niezależnemu znawcy.

Aktualizacja WordPressa – usługa dla przedsiębiorstw i freelancerów

Usługa opieki technicznej nad stroną www to oferta kierowana zwłaszcza do odbiorców biznesowych, zarówno dużych jak i mniejszych przedsiębiorstw, którzy troszczą się o wydajne i ciągłe działanie ich strony, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Oferta ta pomocna jest też freelancerom oraz blogerom mającym prywatne strony internetowe. W elementarnym pakiecie oferty znajduje się wykonanie aktualizacji CMS-a, likwidowanie skutków zawirusowania oraz wsparcie w sporządzeniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są też przeróżnego typu monitoringi (między innymi logowań użytkowników, zmian wtyczek oraz zmian treści).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]