Klienci szukają firm online – o pozycjonowaniu stron www Kraków

Zamów pozycjonowanie stron Kraków.

Powszechność internetu oraz wygoda użycia go do wyszperania potrzebnych produktów i usług przyczyniła się do tego, że każda firma pragnie teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie znaczy, że potencjalni klienci nas znajdą – istotna jest wszak widoczność na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo niedużych przedsiębiorstw, które działają jedynie w określonym województwie lub wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Krakowie albo w Poznaniu, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – bądź widoczny w swojej miejscowości

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert usług albo sklepów stosują zazwyczaj frazy lokalne, to znaczy zawierających nazwę jakiejś miejscowości, np. “wizażystka kraków”, “restauracja japońska kraków” albo “sklep rtv kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla mniejszych przedsiębiorstw na zademonstrowanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, przebywającym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla przedsiębiorstw lokalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się tylko tym, że strategia SEO skierowana jest na przyrost widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze projektowania stron www oraz optymalizacji, pozycjonowania od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu gruntownie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu miejscowym biznesom zwiększyć widoczność ich stron www i tym samym zdobyć nowych klientów. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, jak również rozbudowę contentu. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa osobisty Account Manager, a klient może kontrolować w dowolnej chwili efekty pozycjonowania za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]