Jak zorganizować przyjęcie okolicznościowe?

Dowiedz się więcej o przyjęciach w Krakowie.

Gdy ktoś myśli o planowaniu wielkiej uroczystości rodzinnej, zapewne naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Niemniej jednak huczne przyjęcia okolicznościowe, na które niekiedy przybywa dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także chrzty, komunie czy imprezy z okazji 18-tych urodzin. Kiedy wykaz gości jest długi, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia i upichcić poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takiej sytuacji musimy zabukować odpowiedni lokal.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z usług firmy cateringowej

Poszczególne typy przyjęć wiążą się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej atmosferze, jak np. osiemnastka lub przyjęcie imieninowe, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, uczestnikom powinno się zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie zjedzą w spokoju posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Natomiast przyjęcia, w których sporą część gości stanowią młodsze dzieci, a więc komunie lub chrzciny, warto urządzać w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu najmłodszym możliwości zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się za szybko świętowaniem i nie będą prosić opiekunów o powrót do domu. Dania serwowane uczestnikom również należy dobrać do rodzaju przyjęcia. Planując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zadba o apetyczne menu, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe w królewskiej oprawie

Zamówienie miejsca na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, nie jest wielką trudne, lecz niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, zlokalizowanemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w nieomal królewskiej atmosferze odbywają się w nim chrzciny, komunie oraz – oczywiście – wesela, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu można zarezerwować jedną albo kilka sal, w których wygodnie można ugościć łącznie do 130 osób. Natomiast jeżeli przyjęcie ma być zaplanowana w plenerze, to w ogrodzie przed Pałacem może bawić się mniej więcej 300 gości. Co ważne, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od rozłożenia oraz przystrojenia stołów, poprzez przygotowania menu, aż po doświadczoną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Dane:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]