projektowanie stron internetowych Kraków, tworzenie stron Kraków

Czy tworzenie stron lepiej zlecić agencji czy freelancerowi?

Funkcjonalność stron internetowych wynika w szczególności z ich projektów. Projektując strony www musimy nie tylko pamiętać o względach estetycznych, ale również przyzwyczajeniach użytkowników – jeśli poruszanie się na stronie przysporzy im problemów, od razu przeniosą się na drugą witrynę i zdecydują się na usługi innej firmy. By zatem strona dała nam spodziewane korzyści, warto zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaprojektowana. Jak więc wygląda profesjonalnie wykonana strona? Co zrobić, by goście nie opuścili jej zbyt prędko?

Profesjonalne projektowanie stron internetowych

Główną zasadą, którą należy kierować się tworząc strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych elementów serwisu – przyciągną wówczas uwagę użytkownika i skłonią go do akcji. Najłatwiej osiągnąć to możemy dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając jednak o tym, żeby tony równoważyły się na stronie. Istotna jest także to, żeby główne części strony osadzić na linii, po której wędruje wzrok użytkownika – to kwestia rozwiązań od lat obowiązujących w sieci.

Powierz projektowanie stron internetowych fachowcom

Jak łatwo się domyślić, stworzenie skutecznej strony www nie będzie łatwe. W razie strony komercyjnej nietrafionym rozwiązaniem okaże się więc amatorskie jej przygotowanie. Chcąc mieć gwarancję, iż witryna będzie generować zyski, należy powierzyć to fachowcom – najlepiej firmie doświadczonej tak w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Dane:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]