Catering firmowy – warto go zlecić profesjonalnej ekipie

Dowiedz się więcej o cateringu dla firm Katowice.

Warsztaty, sympozjum czy ważne negocjacje biznesowe – każda pokaźniejsza firma niechybnie pewnego dnia stanie przed problemem zaplanowania eventu tego typu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zwykle nie są w zakresie obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przyszykowanie napojów i przekąsek dla jego gości. Jeśli planowane spotkanie zainteresuje ogromne tłumy, opłaca się skorzystać z oferty cateringu firmowego.

Poczęstunek bez niebezpieczeństwa zabrudzenia ubrania – o cateringu dla firm

Sympozja oraz szkolenia biznesowe to wydarzenia trwające z reguły po 5-6 godzin, w wielu przypadkach nawet przez kilka następujących po sobie dni. Ich partycypanci otrzymują szczegółowy grafik wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są zazwyczaj trzy kilkunastominutowe przerwy, w trakcie których trudno jest spożyć pełny obiad w najbliższej jadłodajni. Z tej przyczyny konieczne jest zapewnienie gościom niewielkich przekąsek oraz napojów, które mogą szybko skonsumować w ciągu przerwy, a o ile organizator wyrazi zgodę, również wziąć ze sobą na salę prelekcji. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stolika z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można zjeść nie bojąc się o ubrudzenie dłoni czy garnituru. Oferta cateringu dla firm obejmuje też użyczenie sprzętu do przyrządzania napojów gorących.

Przerwy kawowe – powierz to firmie świadczącej usługę cateringu dla firm

Przerwa kawowa jest niezwykle istotna, daje wszak uczestnikom chwilę odprężenia po wielu godzinach wytężonego skupienia. Poza tym jest to także szansa nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w luźnej atmosferze przedmiotów roztrząsanych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i innymi napojami, który widuje się na korytarzach firm, w żadnym razie nie dorówna świetnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych sympozjów lub płatnych szkoleń nie mogą przecież pić z papierowych kubeczków, spożywając kupione po drodze w na stacji benzynowej czy też własnoręcznie zrobione sandwicze. Skorzystanie z usługi cateringu dla firm podkreśli więc prestiż szkolenia i równocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał także o komfort uczestników.

Dane:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]