Producent okien drewnianych – nowoczesne techniki

Producent okien drewnianych - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się pod tym linkiem.

Naturalne okna drewniane są niebywale szykowne i ponadczasowe. Współgrają z każdą budowlą – od zabytkowych budynków po minimalistyczne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i dlaczego są one często wybierane w naszym kraju?

Producent okien drewnianych – okna niezwykle efektownie

Okna drewniane cechują się obecnie optymalnym wskaźnikiem utraty ciepła, ponieważ projektowane są z użyciem zaawansowanych technik. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a utrzymanie czystości jest bezproblemowe. Okna drewniane prezentują się wyjątkowo efektownie, posiadają lśniącą powierzchnię, tradycyjne uchwyty. Mogą być zrobione zarówno z drewna krajowego – np. modrzewia, jak i rodzajów szlachetnych (meranti). Tradycyjne tworzywa w połączeniu z nowoczesnymi technikami sprawiają, że okna drewniane są tak modne w Polsce.

Producent okien drewnianych – wybierz niskie straty ciepła

Producent okien drewnianych najczęściej gwarantuje system szyb niskoemisyjnych, zapewnia zabezpieczenie przed niską temperaturą oraz łatwość obróbki. Prawdziwe drewno można poddawać zabiegom konserwacyjnym, dzięki czemu jego trwałość jest najwyższej jakości. Trzeba podkreślić, że producent okien drewnianych zapewnia także wytrzymałe drzwi, idealne do starodawnych budynków lub współczesnych nieruchomości. Drewno sprawdza się przy remontowaniu wnętrz – to element nietoksyczny i absolutnie ekologiczny. Budując dom warto zatem wybrać wysokogatunkowe, odporne i gustowne komponenty drewniane.

Dane:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]