Nowoczesne pokrycia dachowe to dobry wybór dla inwestora – kto je produkuje?

Znajdź pokrycie dachowe na www.regamet.pl.

Zakładane przez dziesiątki lat popularne dachówki betonowe czy ceramiczne powoli ustępują miejsca na rynku pokryciom dachowym z blachy. Liczne zalety tych drugich przyczyniły się do tego, iż są one polecaną opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale także dla deweloperów.

Blachodachówki – czy warto na nie postawić?

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z kilku względów. Po pierwsze są zauważalnie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury więźby dachowej, a przy tym także ułatwia transport oraz wyładunek tych modułów. Struktura profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, iż ich założenie jest nie tylko proste, ale i mniej czasochłonne niż ułożenie dachówek ceramicznych, które są znacznie mniejsze, przez co ich staranne rozstawienie zabiera zwykle o wiele więcej godzin. Inną ważką zaletą pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do w zasadzie każdej, także bardzo wymyślnej, konstrukcji dachu, gdyż blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych rewelacyjnie się prezentuje zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starymi budynkami, zwłaszcza, iż mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Blachodachówki cechują się też większą szczelnością. Dodatkowo łatwo je wyczyścić. Tak naprawdę wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i przemycie wodą, natomiast w przypadku silnych zabrudzeń np. preparat do mycia pokryć powlekanych.

Regamet – bogaty asortyment blachodachówek i paneli dachowych

By nabyć pokrycia dachowe wysokiej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od 3 dekad działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się szeroki wybór blachodachówek, blach trapezowych oraz paneli dachowych. Produkty te można dostać w stacjonarnych punktach handlowych producenta, rozproszonych na obszarze czterech województw południowo-wschodniej Polski: świętokrzyskiego, podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego. REGAMET przede wszystkim pochwalić się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), charakteryzujące się dużą odpornością na rdzewienie, uszkodzenia mechaniczne, jak również powstawanie rys. Firma Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny nie licząc swoich produktów oferuje także akcesoria dachowe (przykładowo okna dachowe czy obróbki blacharskie), jak również dachówki ceramiczne i betonowe innych uznanych producentów.

Dane:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08