Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Więcej informacji o kontenerach na gruz.

Kontenery na odpady mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – pozwalają na legalne zutylizowanie pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są w sprzedaży? U kogo można je kupić?

Kontenery na odpady – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada m.in. kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wynajmem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego typu pozostałości po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest wiele typów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener lub otwarty. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są też kontenery do transportu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Dane:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]