Wybór kasku na motor

Sprawdź, gdzie zamówić kaskowi na motor, wejdź na hjc-kaski.pl/.

Nie ma większego znaczenia, jaki posiadasz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych lub wybierasz się na długie wypady – kask to nakazany przepisami składnik garderoby każdego motocyklisty, dlatego że gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie wypadku.

Właściwy kask na motocykl, czyli jaki? / Dobry kask na motocykl / Jaki powinien być kask na motor? / Jaki powinien być kask na motor?

Ciągle zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, jaki jak najpoprawniej odpowiada twoim oczekiwaniom.
Na rynku ofert dostępne są różnorodne rodzaje kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, przeznaczone do jazdy w terenie. Czym pojedyncze typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, jakich skorupa skonstruowana jest z pojedynczego kawałka tworzywa. Są one najbezpieczniejszym typem kasków. Kaski szczękowe zezwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, aby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – dlatego poleca się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równocześnie kaski otwarte są w największym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, jakie na dodatek mają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to doskonała marka, lubiana przez motocyklistów na całym globie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane kolosalnej liczbie eksperymentów – a jednocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są zarówno kaski integralne, jak i szczękowe, otwarte i enduro. Na nadzwyczajną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, które dzięki zastosowanym tworzywom są niezwykle lekkie, a zarazem nadzwyczaj wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Dane:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]