OE Industry – polski lider w branży oświetlenia dla automotive i mobility

Jesteś zainteresowany ofertą producenta oświetlenia dla automotive i mobility? Zajrzyj tu, żeby dowiedzieć się więcej.

Oświetlenie samochodowe to szczególnie ważny element bezpieczeństwa podróży pojazdem. Złe ustawienie świateł bądź zignorowanie konieczności wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie spowodować niebezpieczną sytuację na trasie, co nierzadko kończący się kolizją. Stosowanie najwyższej klasy niezawodnego oświetlenia jest kluczowe w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo przewozowe każdego dnia jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo setek podróżnych. Jednym z rodzimych producentów kompleksowych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Krakowski producent oświetlenia samochodowego – nie tylko lampy przednie, boczne i tylne

Właściwie w ofercie OE Industry znajdziemy każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Prócz lamp tylnych, przednich i bocznych do autobusów, kamperów, tramwajów czy pojazdów budowlanych, spółka oferuje też LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w złych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego najaśnice, naświetlacze oraz maszty oświetleniowe, które stosowane są m.in. przez kierowców pojazdów rolniczych, specjalnych i off-road. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla pomocy drogowej czy służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym również wykorzystywane przez wybrane służby światła białe oraz niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął także lamp wewnętrznych (w tym poręcznych lamp do czytania), które znacząco poprawiają komfort życia profesjonalnych kierowców spędzających sporo tygodni w trasie. A to ledwie ułamek oferty OE Industry.

OE Industry – światowy lider oświetlenia dla automotive i mobility

Partnerzy OE Industry już dawno utwierdzili się w przekonaniu, iż spółka ta nie jest zwykłym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To doświadczony zespół specjalistów gotowy wcielić w życie pomysł klienta, tworząc wysokiej jakości oświetlenie od początkowego projektu na papierze, przez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację. Co istotne, OE Industry świadczy też wsparcie posprzedażowe. Wskutek skrupulatnych analiz potrzeb swoich kontrahentów, silnej presji na kompleksowe testowanie swoich produktów oraz budowania doświadczonej kadry ekspertów, spółka OE Industry zyskała pozycję lidera w obszarze oświetlenia dla automotive i mobility.

Dane:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]