Zastosowanie słoików z kranikiem

Jeśli chcesz kupić słój z kranem, koniecznie wejdź na superbutelki.pl.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub przygotowywanych na własną rękę przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych trunków i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które mają sporo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Dlaczego warto mieć choć jedną sztukę w każdym domu?

Słój z kranem do domowych trunków

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają znaczne pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, natomiast dzięki kranikowi bez trudu zlejemy gotowy napój do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słój z kranem jest świetną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on regularnie używany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do podawania soków, kompotów, oranżad oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina lub ponczu. Jego zaletą jest także to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]