zakupy spożywcze przez internet

Zakupy z dostawą do domu – wygodna usługa dla każdego

Trudno jest uciec od nieodzowności wykonywania zakupów spożywczych. Bez mnóstwa produktów da się przeżyć, lecz bez zdrowych owoców oraz warzyw jest raczej ciężko. Niestety często okoliczności zawodowe czy życiowe sprawiają, że coś tak przyjemnego jak zakupy, może być czynnością problematyczną. Wówczas znacznym udogodnieniem jest możliwość zamówienia zakupów spożywczych przez internet.

Zakupy spożywcze online usługa dla rozmaitych grup odbiorców

Powszechność internetu wpłynęła w ostatnich kilku latach korzystnie na wzrost sprzedaży online w naszym kraju. Ze względu na bezustannie przekształcający się rynek i potrzeby odbiorców, mnóstwo firm wykorzystujących przedtem tylko tradycyjne kanały sprzedaży, udostępniło swoją ofertę przez internet. W tę stronę skierowała się też branża spożywcza, która na ogół nieczęsto oferowała zakupy z dostawą do kupującego. Dziś z delikatesów online korzysta dużo różnych grup konsumentów. To m.in. opiekunowie niemowląt, osoby opiekujące się schorowanymi członkami rodziny, osoby zatrudnione w systemie zmianowym, co nie daje im możliwości zrealizowania zakupów w godzinach gwarantujących znalezienie w markecie świeżych artykułów, a także osoby w podeszłym wieku, dla których codzienne wizyty nawet w pobliskim markecie mogą okazać się zbyt dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, iż z zakupów spożywczych przez internet korzysta się również dla komfortu – to istotna oszczędność czasu, który można poświęcić na sport bądź spotkania ze znajomymi.

Delikatesy online – dowóz pod wybrany adres w 2 dni

Korzystając z zakupów przez internet w e-sklepie Skowronek z Krakowa mamy dostęp do mnóstwa produktów wysokiej jakości, nie tylko warzyw i owoców, ale także mięs, wędlin oraz ryb pochodzących wyłącznie od solidnych oraz sprawdzonych polskich producentów. Poza tym sklep sprzedaje smakowite, tradycyjne pieczywo wypiekane w piekarni znanej nie tylko na Kazimierzu. Zakupy zamówione w delikatesach online Skowronek są dowożone na wskazany adres w ciągu 48h, a za zamówienia powyżej określonej sumy oferowana jest bezpłatna dostawa. Zamówienie można opłacić kartą w chwili odbioru.

Dane:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]