Zabezpieczenie skóry konia – o czaprakach

Sprawdź, gdzie nabyć czapraki dla koni, wejdź na https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34.

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające podczas jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – zastosowanie i konstrukcja

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które zapewniają koniowi komfort, a zarazem chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich tworzyw bardzo dobrze chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry zwierzęcia. Jeżeli pragniesz zainwestować w najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wyprodukowane z bawełny, posiadające siateczkę absorbującą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi najwyższy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby bardzo dobrze dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a zarazem poprawiały komfort jazdy. Część modeli jest wyposażona w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – skorzystaj z obszernego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są wyjątkowo komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też dobrze się prezentują. Produkty te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]