Trenujesz regularnie? Zainwestuj w profesjonalne bluzy sportowe

Chcesz kupić bluzy Hummel? Sprawdź https://sklep-hummel.pl/pl/c/BLUZY-SPORTOWE/273.

Każdy kto systematycznie trenuje zapewne dobrze wie, że jedynie stosowna odzież sportowa pozwala na ćwiczenia w całkowitym komforcie. Szukając ubioru na treningi, przede wszystkim tych na świeżym powietrzu, jak jazda na rowerze, piłka nożna bądź jogging, nie zapominajmy o zamówieniu bluz sportowych.

Bluzy lifestyle a bluzy sportowe – największe różnice

Modele bluz z kapturem, suwakiem oraz bez od dziesięcioleci są już stałym elementem powszedniej odzieży. Nie wprowadzają w osłupienie nawet w miejscach pracy, w których przedtem obowiązywały sztywne reguły odnośnie ubioru. Bluzy traktowane są jako ubranie typu casual, ponieważ są praktyczne i nie hamują ruchów, a szycie ich z ciepłych materiałów powoduje, że to znakomite odzienie wierzchnie na jesień i wiosnę. Bluzy sportowe, aczkolwiek posiadają podobny fason, są poniekąd inne niż bluzy lifestyle. Te ostatnie z reguły produkowane są ze stuprocentowej bawełny bądź bawełny z drobną domieszką m.in. elastyny. Bluzy sportowe zaś często zrobione są wyłącznie z poliestru. Jest to nadzwyczaj odporna na zniszczenia tkanina syntetyczna, która nie rozciąga się zbyt szybko i wolniej się przecierać. To dlatego jest doskonała do produkcji odzieży sportowej, która musi wytrzymać spore przeciążenia oddziałujące na nią w trakcie intensywnego treningu. Oprócz tego poliester efektywnie odprowadza wilgoć ze skóry, dzięki czemu ćwiczący nie spędza kilku godzin w wilgotnej od potu odzieży.

Bluzy sportowe kupuj w sklepach współpracujących z renomowanymi markami

Szukajmy przede wszystkim odzieży renomowanych marek. Niewątpliwie, musimy wobec tego przygotować się na wyższy koszt zakupu takiej bluzy, jednakże w zamian otrzymujemy wysokiej klasy towar z wytrzymałych tkanin, który zapewne nosić dłużej. Jeśli jakiś rodzaj bluzy sportowej ma konkretne przeznaczenie, nie jest wskazane zastępować jej bardziej zwyczajną odzieżą, np. bluzy bramkarskie posiadają posiłkowe osłony na łokciach, które ochraniają zawodnika w trakcie wykonywania parad, a bluzy dla biegaczy mają wyższy kołnierz chroniący przed wiatrem. Żeby być pewnym, iż nabywamy oryginalny towar, kupujmy w sklepach firmowych lub prowadzonych przez oficjalnych hurtowników, które oferują obszerny asortyment bluz sportowych damskich, męskich oraz dziecięcych.

Dane:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]