hurtownia słoików szklanych

Słoiki i butelki w hurcie – zamów je u polskiego dostawcy opakowań szklanych

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest branżą gospodarki, która dopóki będzie trwać ludzkość nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż przeważająca część rynku towarów spożywczych należy do ogromnych koncernów, jest to równolegle sektor, w którym bardzo dobrze radzą sobie niewielkie podmioty, o ile znajdą klienta na swój niszowy, ekologiczny lub smaczny produkt. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być opakowane tak, aby towar dłużej zachował zdatność do spożycia, a zatem np. w szklane słoiczki oraz butelki. Plusem takich opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, dlatego że nadają się do recyklingu.

Słoiki i butelki w hurcie najlepiej od rodzimego hurtownika

Jasne jest, iż oferty kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest małą przetwórnią produkującą takie artykuły, jak przykładowo ocet, smalec kanapkowy albo konfitury, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, ale ilości zdecydowanie przekraczające liczbę paru tysięcy. Zakup butelek i słoików w hurcie jest w związku z tym dla niego zarówno formą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając towar w dużych ilościach przeważnie można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale dodatkowo oszczędnością na kosztach transportu, bo jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Wydatek na hurtowy zakup pojemników szklanych jeszcze bardziej obniży się, gdy zamówimy je u lokalnego hurtownika słoików oraz butelek. Dzięki temu także dostanie towar dużo szybciej.

Hurtownia opakowań ze szkła – tu zamówisz słoiki i butelki na palety

Hurtownicy opakowań szklanych oferują różnego kształtu i pojemności butelki szklane (znakomite do rozlewania piwa, soków lub wina) i słoiczki. Dowożone są one do klienta na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od rozmiaru opakowań – po 800, 1600, a nawet 2000 sztuk wybranego produktu. Przedsiębiorstwa posiadające własne auta dostawcze mogą także odebrać kupiony towar samodzielnie z magazynu hurtowni. Wraz z butelkami i słoiczkami w hurcie można też nabyć większą ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki pasujące do wybranego typu opakowania.

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]