Odzież jednorazowa z flizeliny – poznaj ofertę producenta

Producent odzieży roboczej jednorazowej - zapoznaj się z pełną ofertą.

Sektor spożywczy musi zachowywać restrykcyjne normy na każdym etapie produkcji. Skutkiem tego niesłychanie ważne jest, aby personel fabryk oraz zakładów przetwarzających żywność był wyposażony w wysokiej jakości ubiór ochronny, dopuszczoną do stosowania w tej branży. Przedsiębiorstwa mogą zakupić takie artykuły między innymi w Global Food Hygiene – krajowego dystrybutora oraz producenta odzieży ochronnej.

Global Food Hygiene – co wypada wiedzieć o tej marce?

Marka Global Food Hygiene funkcjonuje na krajowym rynku od ponad 5 lat, a odniesione tu sukcesy pomogły jej w 2020 roku zdobywać także rynki europejskie. W asortymencie firmy znajdują się części odzieży ochronnej, takie jak buty, fartuchy, czapki i czepki, maski higieniczne, w tym także te zakrywające brodę i wąsy oraz rękawice jednokrotnego i wielokrotnego wykorzystania (z metalu). Jednym z kluczowych produktów marki są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce zaprojektowane osobiście przez zespół fachowców firmy i produkowane według autorskiego wykrojnika. Już blisko 800 klientów zaufało artykułom spółki Global Food Hygiene. Produkcja także przedstawia się efektownie – halę produkcyjną opuszcza każdego miesiąca plus minus 700 tysięcy fartuchów.

Producent jednorazowej odzieży ochronnej – ciągły rozwój

Należy zaznaczyć, że marka Global Food Hygiene rok w rok stara się sprostać potrzebom swoich kontrahentów, nie tylko odnośnie różnorodności dostarczanych przez nią produktów. Firma kładzie nacisk na nieprzerwany progres, implementując innowacyjne rozwiązania, jak i usprawniając zaplecze spółki (m.in. inwestując w hale magazynowe oraz produkcyjne), za co przyznano jej liczne prestiżowe nagrody. Głównym zamiarem Global Food Hygiene jest konsolidacja części procedur i intensywne współdziałanie pomiędzy rozmaitymi działami firmy, co w efekcie ma przyczynić się do osiągnięcia maksimum szybkości w realizacji zamówień tak, żeby były dostarczane do klientów w przeciągu 24 godzin.

Dane:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]