części do Renault Kraków, Renault części

Gdzie zamawiać części zamienne do Renault?

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci lubią przeróżne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, że w 2014 r. Polacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – we wskazanym okresie zakupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli owego producent są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, podwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji użytkowników wynika, iż najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego elementu skarżą się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Dane:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]