balon na wino, baniak na wino, gąsior na wino

Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania trunków własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być użyte jako nietypowy podarunek dla znajomych – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji jubileuszu, urodzin, imienin, rocznicy ślubu bądź obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to też doskonała ozdoba stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – osiemnastek, wesela, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy szczegół baniak na wino znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez problemu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe baniaki do wina wyprodukowane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]