Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep jeździecki

Zamów akcesoria do jazdy konnej.

Internetowe sklepy z akcesoriami jeździeckimi cieszą się coraz większą popularnością, gdyż oferują szeroki wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły posiada w ofercie?

Akcesoria do jazdy konnej – internetowy sklep dla koni

Sklep dla koni online Horse-Trade.pl oferuje zarówno produkty przeznaczone dla koni, jak i artykuły jeździeckie. Firma mieści się w Krakowie, a oprócz sprzedaży online, spółka prowadzi również sklep tradycyjny. Wśród szerokiego asortymentu na szczególne wyróżnienie zasługuje profesjonalna odzież dla jeźdźców – bryczesy, ocieplane legginsy, kaski i toczki, kurtki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, czapsy czy koszulki. W ofercie dostępne są też siodła, derki, ochraniacze, owijki, wodze, wędzidła, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji ogona i grzywy – najwyższej jakości szczotki, grzebienie, a także profesjonalne preparaty.

Internetowy sklep jeździecki – czy warto skorzystać z jego oferty?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria do jazdy konnej, ale posiada w ofercie również produkty specjalistyczne, które trudno jest dostać w stacjonarnych sklepach sportowych. Zwolennicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne pasze, elektrolity, suplementy i witaminy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ pokarmowy, oddechowy oraz odporność. W ofercie dostępne są też minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Dane:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]