Kancelaria prawna w Krakowie

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn mieści się przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie sprawia, iż na rozmowę z prawnikiem można bez trudności dotrzeć z każdej dzielnicy Krakowa, jak również pozostałych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele firm i spółek, jak i osoby indywidualne.

Prawnik i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentuje dwóch wspólników: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się głównie w postępowaniach z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Z kolei Tomasz Baszczyn służy pomocą prawną w głównej mierze z obszaru zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Klienci Kancelarii prawnej Baszczyn Czarniak w Krakowie

Klientami kancelarii są głównie osoby, które posiadają kredyty frankowe bądź polisolokaty. Są nimi też przedsiębiorcy, którym Kancelaria oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria ma duże doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, instytucjami finansowymi oraz bankami. Wśród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce mało jest osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom i w sprawach o odzyskanie polisolokat. W postępowaniach dotyczących polisolokat Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada 5-letnie doświadczenie, a w sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także unieważnienia lub odwalutowania kredytu we frankach szwajcarskich – ponad 4 lata doświadczenia.