Kurs modelowania 3D – czy warto się zapisać?

Szukasz więcej informacji o aktualnej ofercie kursu Blender 3D? Znakomicie trafiłeś! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat rysunku nieustannie ewoluuje i coraz częściej twórcy porzucają tradycyjne metody na rzecz tworzenia swoich dzieł tylko cyfrowo. Współczesne oprogramowanie graficzne daje twórcom nie tylko swobodę wykonywania dzieł 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wymaga w tej chwili dużych nakładów finansowych – każdy może przecież pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji i obrazów 3D, a który jednocześnie jest zupełnie bezpłatny.

Nauka modelowania 3D we własnym zakresie jest frustrująca

Obsługę każdego programu można przyswoić sobie na własną rękę, niemniej jednak proces ten trwa w takim przypadku dłużej i często jest bardzo męczący. Właśnie dlatego partycypacja w kursie modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne dla tych, którzy dopiero poznają program Blender 3D. Rozpoczynanie pracy z poszczególnymi funkcjami oraz narzędziami czy nanoszenie przeróżnych efektów i tekstur na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę projektów tworzonych przez kursanta zwracając uwagę na detale, które trzeba dopracowac i podpowiadając ku temu odpowiednie drogi. Jak w przypadku każdego kursu najlepiej, aby odbywał się on w małych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla profesjonalistów a także entuzjastów 3D

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dziś umiejętnością poszukiwaną i poważaną zwłaszcza w branży gier komputerowych, projektowej i filmowej. Opanowanie oprogramowania Blender 3D poszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane prace, które później można bez skrępowania umieścić w swoim portfolio. Nie znaczy to jednak, że kursy modelowania 3D kierowane są tylko do osób, które pragną pracować zawodowo np. w branży filmowej i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Wielu uczestników tego typu kursów to po prostu hobbyści oraz artyści, którzy chcą poszerzyć swoje obecne umiejętności lub spróbować nowych form wyrażania siebie.

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]