Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Wszystko o digital paintingu.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w dzisiejszych czasach zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana m.in. w branży reklamowej, filmowej oraz sektorze gier komputerowych. Chcesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci edytować zdjęcia w programach graficznych, jak również rozwijać koncept wyimaginowanych światów i tworzyć bajkowe postaci. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – podstawy malarstwa i obsługa programów

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich trakcie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak posługiwać się warstwami i maskami, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Kompetentni instruktorzy z ciekawym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących rozwijać posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób chcących pracować w branżach związanych z grami komputerowymi, animacją, filmem i reklamą.

Dane:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]