Wyprawy górskie – sprawdź się w trudnych warunkach

Wyprawy górskie dla początkujących - sprawdź aktualną ofertę.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem ceniącym świetnie przygotowane i bezpieczne wycieczki nadzorowane przez kompetentnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – również dla średniozaawansowanych turystów

Exploruj.pl organizuje trekkingi, których celem są łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które lubią dynamiczne spędzanie wolnego czasu i mogą się pochwalić minimalnym doświadczeniem w tego typu wycieczkach. Żeby wziąć udział w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, jak również zadowalający stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające oraz bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to oferta dla osób sprawnych fizycznie, które posiadają już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4 km n.p.m. Wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o szerokich umiejętnościach i sporej wytrzymałości.

Z jakiego powodu powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Pozwalają jednocześnie zrealizować marzenia oraz sprawdzić się w ciężkich sytuacjach. Firma korzysta z zawodowych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają naturę górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielą się swoimi umiejętnościami z partycypantami wyprawy. Potrafią oni też zmniejszyć ewentualne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity oraz Alpy.

Dane:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]