Kredyt gotówkowy najlepiej zaciągnąć z pomocą doradcy

Kredyt gotówkowy jest na pewno jedną z najchętniej wybieranych usług świadczonych przez banki. Nie znajdziemy w tym oczywiście nic zaskakującego, gdyż możemy pożyczyć tak nawet niewielkie sumy – w wielu bankach najmniejsza suma kredytu gotówkowego to pięćset złotych. Może on także być formą sfinansowania większych zakupów, ponieważ zwykle jego maksymalna kwota to nawet 100 tysięcy złotych, ale osoby o najwyższych zarobkach – na przykład prawnicy – mają szansę pożyczyć nawet pół miliona PLN. Odsetki kredytu gotówkowego zależą przede wszystkim od możliwości finansowych kredytowej wnioskodawcy i wynoszą od ośmiu do nawet szesnastu procent. Co poza tym należy na jego temat wiedzieć?

Kredyt gotówkowy – dlaczego warto?

Jak można wywnioskować z materiałów promocyjnych, kredyty gotówkowe są dostępne dla różnych klientów. Wniosek, jaki składamy jest szybko analizowany, dzięki czemu środki otrzymujemy najwyżej po paru dniach, a dzięki niewielkim restrykcjom, mają szansę uzyskać go również osoby z niedużymi dochodami. To jednak nie oznacza, że kredyt gotówkowy zostanie przyznany wszystkim, gdyż tak jak przy innych typach kredytu, bank sprawdzi zdolność kredytową. Środki pozyskane dzięki kredytowi gotówkowemu można wydać na każdy cel – zarówno na zakup sprzętu AGD, jak i pojazdu czy sfinansowanie wymarzonego wyjazdu.

Kredyt gotówkowy – zaufaj doradcy

Rozważając zaciągnięcie kredytu gotówkowego, musimy uświadomić sobie, że łatwo wtedy o błędy, a ich efektem są zwykle duże finansowe tarapaty. Z tego powodu skorzystanie z danej oferty musimy dokładnie przemyśleć, zwracając uwagę tak na oprocentowanie, jak i inne wydatki – między innymi prowizję czy ubezpieczenie. Najlepszym pomysłem na pewno okażą się zatem usługi doświadczonego doradcy kredytowego, który wybierze kredyt odpowiedni dla naszych możliwości, abyśmy mogli oddać go bez poważnych problemów.