Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących automatycznego księgowania przelewów? Skieruj się na flobo.io

Właściciele firm bezustannie poszukują narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację niezapłaconych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – nie tylko dla większych firm

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest na skutek połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera dane o wydanych fakturach, a następnie obserwuje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu innych istotnych dla sukcesu firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych mniejszych, które w miesiącu wystawiają jedynie sto faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, nadzwyczaj wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Flobo – dowiedz się czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Nie wiesz czy robot Flobo to korzystne rozwiązanie dla firmy, którą prowadzisz? Flobo dostarcza kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy abonamentowe, tym samym znakomicie sprawdzi się w szkołach prywatnych bądź językowych, czyli wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się także pensjonatom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi żąda wcześniejszej płatności, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]