Ochronna przyłbica Mini Shield firmy Vitberg – trwałość i komfort

Zamów maseczki z atestem.

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, kompletnie odmienił nasze kontakty z innymi ludźmi i bieg życia. Normy dystansu społecznego nakładają obowiązek używania określonych środków, których rolą jest ochraniać nas przed rzeczywistym ryzykiem złapania tego groźnego wirusa. Idąc do restauracji lub przychodni, gdzie zazwyczaj napotykamy większe skupisko ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na nosie oraz ustach maseczkę ochronną. Co natomiast zrobić, jeżeli ciężko oddychamy w typowej maseczce z tkaniny?

Maseczka wielorazowa – trwała oraz wygodna

Ci, którzy uważają ochronne maski z materiału za niekomfortowe i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem podczas ich używania, mogą wyposażyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield. Chroni ona przed kontaktem z wirusem w takim samym zakresie jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa usta i nos, ale jednocześnie zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi plusami są solidność, komfort oraz niewielka waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta mini przyłbica sporządzona jest z materiałów, za sprawą których może być stosowana wielokrotnie. Jej przysłonę z folii PET po każdorazowym użyciu można zdezynfekować, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (nawet trzydzieści razy!) w wodzie z detergentem.

Kto powinien nosić wielorazową mini przyłbicę?

Mini przyłbicę rekomenduje się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na komforcie. Osoby mające problemy z oddychaniem, w podeszłym wieku oraz sportowcy docenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nakładać maseczki ochronne podczas pracy. Mini Shield firmy Vitberg nie krępuje ruchów głowy, nie powoduje parowania okularów, a jej używanie przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Ludzie młodzi z całą pewnością uznają za plus też to, iż nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy w telefonach.

Dane:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]