Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Na psychoterapia-uk.pl dowiesz się jak skorzystać z doradztwa psychologa w UK.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Obecnie powodu Brexitu fala emigracji wyhamowała, lecz nadal nie brakuje ludzi skorych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Nierzadko jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może wywoływać mnóstwo problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić bez pomocy specjalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Pobyt na emigracji i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, a także praca na terenie obcego kraju, rodzą wiele problemów, którym wyjątkowo ciężko jest sprostać. Rozstanie z rodziną nierzadko wywołuje bardzo duży stres. Ponadto nieraz pojawiają się także trudności z nawiązaniem trwałych znajomości ze współpracownikami lub w ogóle z otrzymaniem etatu. Bariera językowa, która do tej pory jest wcale nierzadko spotykana, powoduje, iż bardzo szybko dochodzi do odcięcia się od kolegów z pracy. A od tego już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Zachowania te naprawdę trudno jest poskromić bez pomocy psychologa. Z tego powodu nie trzeba bać się sięgania po wsparcie profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Rozmowy z psychologiem przeprowadzane są w bezpiecznej atmosferze oraz dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie , które opowiedziano w czasie sesji zostaną powierzone osobie postronnej. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może tylko sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać kłopotów i słabości – jego rolą jest pomoc w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak uporać się ze stresującymi wydarzeniami, a także pokazuje po czym nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Konsultacja przeprowadzana jest po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z problemem nie musi bowiem martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co powie jej specjalista.

Dane:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339