Zalety zakupów w stacjonarnym sklepie jubilerskim

Na obraczki.net.pl dowiesz się więcej o usługach złotnika Kraków.

Wraz z ewolucją internetu oraz ożywieniem rynku, zreformowaliśmy również nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Teraz chętnie korzystamy z opcji zamawiania w sieci. I choć w internecie znajdziemy praktycznie wszystko, wciąż wiele rzeczy powinno się kupować w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Plusy odwiedzin u jubilera

Kupno złotego łańcuszka, broszki czy pierścionka łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Wobec tego, aby mieć pewność, że biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest kilka przesłanek, które uzasadniają to rozwiązanie. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy zamierzamy kupić pierścionek bądź obrączki ślubne, mamy okazję nałożyć biżuterię i sprawdzić jak faktycznie będzie ona wyglądać na dłoni. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za ciasny albo zbyt luźny, jubiler na nasze życzenie dopasuje go do stosownego obwodu ewentualnie sporządzi nowy. Kolejną zaletą kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej wskazówki jubilera. Poradzi on nam jak dopasować odpowiedni kruszec, pokaże popularne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co obecnie daje się na chrzest, urodziny czy ślub.

Sklep jubilerski – reperacja popsutej biżuterii oraz tworzenie wzorów ze szkicu

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale także pełnią dodatkowe usługi. Renowacja zepsutej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka albo zerwał się naszyjnik, złotnik błyskawicznie i umiejętnie naprawi go w swoim zakładzie. Poprawi też obwód sygnetu, jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał większy obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na zawieszce lub pierścionku datę, podziękowania, gratulacje czy też inną ważną dla nas frazę. Z kolei jeżeli pragniemy obdarować kogoś unikalnym upominkiem, albo mamy własny pomysł na wisiorek bądź pierścionek, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii według naszego szkicu. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy zbędną lub niekompletną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Dane:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]