Wisiorki

Dalsze informacje o wisiorkach srebrnych.

Moc wisiorków

Każda z kobiet docenia oryginalną biżuterię. Niezależnie od okazji przyjemnie jest mieć zwracający uwagę element biżuterii. Co więcej najlepiej by było to coś nowego. Niestety tylko nieliczne z kobiet mogą zafundować sobie luksus posiadania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki są niedrogim sposobem by za każdym razem zaprezentować coś nieco innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Równie istotna jest szerokość wybieranego łańcuszka i tworzywo, z którego go zrobiono. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (owalu, łezki, kwadratu itp.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający rzeczy użytku codziennego, a nawet z postaciami z filmów animowanych, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Szeroki wybór istnieje również jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków złotych, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego i z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Dane:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]