Szlachetne dodatki – kolczyki z cyrkoniami

Skieruj się tu, aby zamówić kolczyki z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami to piękny podarunek dla eleganckiej kobiety. Tego typu świecidełka idealnie współgrają z pierścionkami stworzonymi ze srebra. Przyjrzyjmy się zatem, jak selekcjonować biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami są idealne na prezent

Cyrkonie to syntetyczne imitacje naturalnych klejnotów, wykazujące znakomite właściwości estetyczne. Połyskują pod wpływem światła szykownym blaskiem, są profesjonalnie polerowane oraz przezroczyste. Mogą doskonale imitować drogocenne diamenty, sprawdzają się zatem jako detal zdobniczy. Produkowane są także wielobarwne warianty cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych domieszek można uzyskać następujące kolory: błękitny, bordowy, zielony, orzechowy. Najchętniej kupowane są kolczyki z cyrkoniami, ponieważ nadają się na każdą okazję – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub na Mikołajki.

Kolie, naszyjniki i kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, przede wszystkim w połączeniu ze srebrem. Te połyskujące ozdoby są zahartowane i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, co sprawia, że znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, bransoletek, jak również naszyjników. Gdzie kupimy biżuterię z cyrkoniami? Ogromny wybór oferują sklepy internetowe, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i ozdoby w różnych odmianach i konkurencyjnych cenach. Wystarczy parę kliknięć i mamy upragnioną i modną biżuterię. Klientki często zamawiają minimalistyczne kolczyki, jak również te obficie upstrzone cyrkoniami.