Tabliczki na drzwi – i już się nie zgubisz

Zamów tabliczki na drzwi na www.poniedzialek.pl.

W każdym budynku ulokowanych jest bardzo dużo najróżniejszych pokoi o mniejszym lub większym znaczeniu. Sprawne przemieszczanie się po nich – zarówno odwiedzającym, ale również osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają przeróżne tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na chwilę obecną naprawdę szeroki. Jakiego typu tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym cechują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach są wykorzystywane?

Właściwe oznakowanie budynku ma wpływ na przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy mówimy o urzędzie, biurze, przedszkolu czy sklepie – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na błyskawiczne odszukanie pokoju, który w danym momencie nas interesuje. Taka sytuacja ma miejsce chociażby w szpitalu czy szkole. W przypadku urzędów, biur i banków tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas w danej chwili osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w sytuacji, gdy na przykład w urzędzie zwalnia się pracownik, opis na tabliczce można bez żadnych trudności wymienić. Pozwala to w konsekwencji zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem przeznaczać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – w jakich sytuacjach są jeszcze wykorzystywane?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu rozdzielić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzone zostały z myślą załogi danej instytucji. Chodzi w tym przypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te sale, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny wchodzić. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można także oznakować miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są aktualnie ogromnie popularne. W wielu wypadkach na tych tabliczkach w miejscu napisu umieszczony jest skreślony symbol papierosa. Dla sporej grupy osób przekaz takiego znaku jest zatem naprawdę przejrzysty. Wspomnieć warto również, że tabliczki informacyjne umieszcza się również na drzwiach wejściowych do budynków, które posiadają ułatwienia dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Dane:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]