Potrzebujesz silników DC i serwonapędów? Sprawdź ofertę polskiego dystrybutora

Sprawdź ofertę polskiego producenta silników elektrycznych.

Powszechne zastosowanie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po odpowiednie rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Rodzima spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne sterowniki serwomechanizmów i serwonapędy od uznanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Positec

Istniejąca od przeszło 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC), jak również silników prądu stałego wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez renomowanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy wyróżniające się wyjątkową żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji obrabiarek, układów służących do automatyzacji intralogistyki czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użycia w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD doskonale pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od +70 do -40 °C, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 95%).

Firma Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec oraz Bodine Electric Company.

Dane:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]